سه شنبه 21 آبان 1398

درباره جهاز چین

   خرید جهیزیه اونقدر کار سختیه که بعضی وقتا شوق و ذوق شروع زندگی رو هم کم رنگ می کنه. حالا اگه هیچ اطلاعاتی هم نداشته باشی که دیگه نور علی نور میشه. اینکه اصلاً چه چیزایی باید بخری، از چه برندها و مدل هایی بخری بهتره، از کجا بخری که هم مطمئن باشه و هم قیمتش مناسب باشه و ...    
     اینا سوالاتی هستن که ما دور هم جمع شدیم تا بهشون جواب بدیم.  
   ما محیطی ایجاد کردیم که عروس خانومای گل، و البته هر کسی که بخواد لوازم خونه بخره، هر اطلاعاتی که از برندها و محصولات بخواد بتونه اینجا پیدا کنه تازه بتونه نظرشو بگه، نظرات بقیه رو بخونه و خلاصه با مشورت و هم فکری با خیال راحت تصمیمشو بگیره و آخرشم بتونه فروشگاه هایی که این محصولاتو دارن به راحتی پیدا کنه.    
 
چیزی که ما میخواستیم بهش برسیم این بود که وقتی کسی واسه خرید جهیزیه راهنمایی بخواد وارد سایت ما بشه و ما بدون هیچ چشمداشتی  از ب بسم ا.. تا تای تمت تو همه مراحل کمکش کنیم. از دادن لیست کامل جهیزیه و معرفی برندهای مطرح گرفته تا شناختن محصولات خوب و فروشگاه های معتبر و در نهایت هم پنل مدیریت خرید جهیزیه.  
  ما تو جهازچین که نتیجه ماه ها تلاشمونه با شما هستیم تا بتونیم با هم بهترین جهیزیه رو با هر بودجه ای که شما در نظر دارین انتخاب کنیم و بخریم. ما امیدواریم بتونیم تا جایی پیش بریم که به زودی زود راحت ترین قسمت شروع زندگی شیرین دو نفره جهیزیه خریدنش بشه و هیچ کس نگرانش نباشه.    
   برای این کار ما چند تا از فارغ التحصیل های بهترین دانشگاه های ایران دور هم جمع شدیم تا این ایده رو با تمام سختیاش عملی کنیم. حالا هم از صمیم قلب منتظر کامنت های شما دوستای گل هستیم تا با کمک شما روز به روز، بهتر و بهتر بشیم.  
   ارادتمند شما بر و بچه های جهازچین