چهارشنبه 1 اسفند 1397

10 نکته برای انتخاب بهترین لوستر جهیزیه عروس

نورپردازی منزل عروس نقش مهمی در دکوراسیون داخلی و چیدمان جهیزیه ایفا می کند. در این مقاله به بررسی 10 نکته در انتخاب لوستر جهیزیه پرداخته ایم ...
10 نکته برای انتخاب بهترین لوستر جهیزیه عروس
10 نکته برای انتخاب بهترین لوستر جهیزیه عروس

10 نکته برای انتخاب بهترین لوستر جهیزیه عروس

 

نورپردازی منزل عروس نقش مهمی در دکوراسیون داخلی و چیدمان جهیزیه ایفا می کند. لوستر علاوه بر تأمین روشنایی، نوعی تزئین برای فضای خانه عروس نیز محسوب می شود. نور مناسب به جهیزیه جلوه ی زیبایی می بخشد. عروس خانم ها برای خرید لوستر جهیزیه می توانند به سایت جهازچین مراجعه نمایند. همچنین در این مقاله به بررسی 10 نکته در انتخاب لوستر جهیزیه پرداخته ایم. با ما همراه باشید...


 
1- مهم ترین نکته در انتخاب این است که لوستر جهیزیه را برای کدام قسمت منزل عروس می خواهید؟ نوع روشنایی فضاهای مختلف منزل متفاوت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت چی مراجعه کنید.
 

2- لوستر آشپزخانه عروس بیشتر به شکل آویزهای چند شعله و پر نور است. شما می توانید نمونه لوستر های آویزی آشپزخانه جهیزیه را در سایت ایران لوستر مشاهده نمایید.

 
 
3- لوستر پذیرایی معمولاً پر حجم با نور زیاد است. لوستر پذیرایی بیشتر جنبه ی دکوراتیو و تزئینی دارد. شما می توانید انواع لوستر پذیرایی لوکس و شیک، مناسب برای جهیزیه را در سایت پارس نوران شرق مشاهده نمایید.
 

4- میزان روشنایی و نوردهی لوستر جهیزیه عروس از جنبه ی تزئینی بودن آن مهم تر است. به گفته ی سایت نو عروس هر چه لوستر پر حجم تر باشد نور بیشتری دارد.
 
 
5- لوستر جهیزیه کریستال برای سالن پذیرایی عروس بسیار مناسب است. لوستر کریستال جلوه ی خاص و چشمگیری به منزل عروس می بخشد. عروس خانم ها می توانند نمونه های لوستر کریستال را در سایت چشمه نور مشاهده نمایند.
 

6- لوستر برنز از دیگر انواع پر طرفدار برای پذیرایی منزل عروس است. لوستر برنز ظاهری کلاسیک دارد و برای جهیزیه عروس گزینه ی مناسبی است. شما می توانید نمونه های لوستر برنز مناسب برای جهیزیه عروس را در سایت ایران دک ببینید.
 

7- به گفته ی سایت چیدانه بهتر است لوستر اتاق خواب عروس نور را به سمت بالا هدایت کند. نور ملایم در اتاق خواب سبب ایجاد آرامش بیشتر می شود.
 
8- لوستر های چوبی و فلزی برای چیدمان فضای نشیمن جهیزیه مناسب هستند. شما می توانید نمونه های این نوع لوستر را در سایت روستیک وودن ببینید. 
 
9- عروس خانم ها در انتخاب لوستر باید به متراژ و ارتفاع سقف خانه ی خود توجه داشته باشند. به گفته ی سایت برترین ها رابطه ای نسبی بين ارتفاع اتاق و طول لوستر برقرار است.

10- چراغ دیواری یکی از انواع دیگر روشنایی محسوب می شود که معمولاً در خرید جهیزیه عروس با لوستر ست می کنند. عروس خانم ها می توانند نمونه های چراغ دیواری را در سایت جهازچین ببینند.

 

 
5
5 از 1 رای
جهازچین ، جهیزیه ، عروس ، راهنمای خرید ، لوستر ، لوازم روشنایی ، دیوارکوب

نظرات کاربران تاکنون 1 نظر ثبت شده است

فرم ارسال نظر

  • لطفا کد زیر را وارد کنید :
     

احتمالا مایل به بازدید از این صفحات نیز هستید

برای استفاده از این بخش ، باید عضو سایت شوید

مقالات مرتبط