چهارشنبه 1 اسفند 1397

19 نکته برای خرید بهترین اتو بخار جهیزیه

ممکن است شما هم در جستجوی اتوی مناسب در راستای خرید جهیزیه عروس برای شروع زندگی خود باشید، بنابراین با در نظر گرفتن 19 نکته اساسی می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید...
19 نکته برای خرید بهترین اتو بخار جهیزیه
19 نکته برای خرید بهترین اتو بخار جهیزیه

19 نکته برای خرید بهترین اتو بخار جهیزیه

اتو بخار وسیله ای پرطرفدار بوده که امروزه در خانه نو عروس ها حتما پیدا می شود. اتو بخار دارای بخار قوی ای بوده که باعث از بین بردن چروک های موجود در لباس در مدت زمان کوتاهی می شود. استفاده از اتو بخار بسیار آسان است، بنابراین بسیار مورد توجه نوعروس ها قرار می گیرد. ممکن است شما هم در جستجوی اتو بخار مناسبی در راستای خرید جهیزیه عروس برای شروع زندگی خود باشید، بنابراین با در نظر گرفتن این نکات می توانید بهترین انتخاب را برای جهیزیه خود داشته باشید.
1. به طور کلی اتو بخار های دستی به دو گروه بخارساز مخزنی و معمولی دسته بندی می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت لیمون مراجعه فرمایید. تفاوت اتو بخار مخزنی و اتو بخار معمولی در بخار ایجاد شده توسط اتو بخار و نوع مخزن اتو بخار می باشد. اتو بخار معمولی به دلیل فضای کمی که اشغال می کند مورد توجه نوعروس ها در خرید جهیزیه خود می باشد. در سایت تهران کالا بطور کامل به توضیح این مطلب پرداخته شده است.
اتو بخار
حال به بررسی برخی نکات قابل توجه نوعروس ها در خرید اتو بخار برای جهیزیه می پردازیم:
اتو بخار مخزن دار
2. توان مصرفی اتو بخار: اولین معیاری که باید در انتخاب اتو بخار جهیزیه عروس در نظر گرفت وات یا توان مصرفی اتو بخار بوده که بر کارایی اتو بخار تأثیر بسزایی دارد. هرچه توان اتو بخار بیشتر باشد سرعت داغ شدن اتو بخار افزایش یافته و زمان انتظار برای شروع به کار اتو بخار کاهش می یابد. یکی از بهترین اتو بخار های موجود در بازار از لحاظ توان مصرفی اتو بخار در خرید جهیزیه، می توان از اتو بخار فیلیپس مدل GC4850 سري Azur نام برد. نوعروس های عزیز برای اطلاعات بیشتر می توانید به چیدانه مراجعه فرمایید.
اتو بخار تفال
3. قابلیت ضد چکه (Anti-drip)اتو بخار: ویژگی ضد چکه، که برای عروس خانم های با سلیقه بسیار حائز اهمیت است، به این شکل عمل می کند که در زمان کاهش دمای کفه اتو بخار، جهت تولید بخار، سوپاپ محفظه تبخیر اتو بخار بطور اتوماتیک بسته و جریان آب متوقف می شود. همانطور که در سایت ادامه آمده است قابلیت ضد چکه به این صورت است که حتی اگر کاربر به صورت اشتباه عملگرهای اتو بخار را دست کاری کند، هیچگونه چکه ی ناخواسته و اضافی از اتو بخار دیده نخواهد شد.
اتو بخار تفال
4. قابلیت ضد رسوب (Anti-Scale)اتو بخار: ویژگی ضد رسوب، رسوب های اتو بخار را بصورت اتوماتیک از بین برده و نیازی به خرید پاک کننده های گران قیمت اتو بخار یا صرف وقت برای پاک کردن رسوب اتو بخار نمی باشد و عروس خانوم های عزیز از این جهت کاملا آسوده خیال خواهند بود. بنابر اعلام سایت نوعروس ویژگی ضد رسوب اتو بخار طول عمر اتو بخار افزایش می دهد.

اتو بخار فیلیپس
5. سیستم ضد آهک (Anti-calc) اتو بخار: برای طول عمر اتو بخار جهیزیه عروس اطمینان از وجود سیستم ضد آهک امری ضروری تلقی می شود. ویژگی سیستم ضد آهک، اتو بخار را در مقابل آسیب های احتمالی از اجتماع کلسیوم بر روی کفه اتو بخار حفظ می کند و باعث تمیز ماندن اتو بخار می شود. همچنین ویژگی سیستم ضد آهک زمان مصرفی اتو بخار را افزایش می دهد و به نوعروس های عزیز کمک خواهد کرد. همانطور که در سایت تبیان آمده است در صورت وجود سیستم سردکننده عمودی اتو بخار، سیستم پرزگیر خودکار اتو بخار و سیستم خاموش کن خودکار اتو بخار(جریان برق پس از دقایقی ثابت ماندن اتو بخار در وضعیت عمودی یا افقی قطع می شود)، اتو بخار از وضعیت بهتری برخوردار خواهد بود.
اتو بخار بوش
6. قابلیت جداشدن مخزن آب: اتو بخار جهیزیه عروس دارای قابلیت جدا شدن مخزن آب، برای مصرف بسیار مناسب می باشد. همچنین نیازی به جابه جایی کل اتو بخار در زمانی که می خواهید مخزن آب اتو بخار را پر کنید، نبوده و تنها کافیست مخزن اتو بخار را جدا و پر کنید. همانطور که در سایت لوازم خانگی آمده است با این کار از مشکلات احتمالی برای اتو بخار جلوگیری خواهد شد. همچنین می توانید در سایت جهازچین انواع اتو بخار جهاز با قابلیت جدا شدن مخزن آب را مشاهده و در جهیزیه عروس خانم ها استفاده نمایید.
اتو بخار تفال
7. جنس کف اتو بخار: به صورت کلی جنس کف اتو بخار ها در جهیزیه عروس از جنس هایی مانند استیل، سرامیک و تیتانیوم بوده که نوع تیتانیوم و سرامیکی اتو بخار دارای عملکرد بهتری بوده و مزیت آن نسوزاندن منسوجات نازک یا پلی استر، نچسبیدن به آنها و مقاومت بالای آن در برابر خراشیدگی می باشد. همچنین باید توجه شود کف اتو بخار جهاز باید کاملا صاف باشد. بنابر اعلام باشگاه خبرنگاران جوان در اتو بخار های خشک بیشتر از کفه های استیل استفاده می شود و امروزه این نوع اتو بخار دارای ارزش خرید بالایی نمی باشند. بنابراین اتو بخار خشک به عروس خانوم ها در خرید جهیزیه توصیه نمی شود.
اتو بخار
توجه: اگر در جهاز خود قصد خرید اتو بخاری را دارید که برندی جهانی و معروف ندارد می توانید با یک چشم سطح کفه اتو بخار را نگاه کرده و از کاملا صاف بودن و عدم وجود موج در کف اتو بخار اطمینان حاصل نمایید.
اتو بخار تفال
8. زمان گرم شدن (Heat up time): پایین بودن زمان گرم شدن پایین بدین معناست که برای گرم شدن اتو بخار نیازی به انتظار بلند مدت نبوده و در زمانی کوتاه می توانید از اتو بخار استفاده نمایید. قابلیت زمان گرم شدن پایین در زمان قرار های کاری و مهمانی بسیار قابل توجه خواهد بود. بنابر نظر سایت لوازم خانگی بهترین اتو بخار ها حداکثر در دو دقیقه گرم خواهند شد. این نکته برای عروس خانوم های با سلیقه در خرید جهیزیه عروس بسیار قابل توجه می باشد.
اتو بخار فیلیپس
9. حجم بخار خروجی اتو بخار: هرچه میزان حجم بخار خروجی از اتو بخار جهیزیه عروس بیشتر باشد نشان دهنده افزایش قدرت بخاردهی اتو بخار بوده و این معیار به از بین رفتن سریع تر و آسان تر چروک ها از البسه کمک می کند و اتوکشی را برای نوعروس های عزیز آسان می کند. همانطور که در سایت اکو فارس بیان شده است برخی از اتو بخار ها قابلیت سیستم تشدید بخار  (Steam Shot) را دارا می باشند که طی فرایندی برای مدتی کوتاه حجم بخاربیشتری را ایجاد می کند.
اتو بخار مخزن دار
10. طول سیم اتو بخار: لازم است طول سیم اتو بخار متعادل و مناسب باشد. برای رفع کامل این مشکل می توان از اتو بخار های بدون سیم استفاده کرد. عروس خانم های عزیز برای خرید جهیزیه خود در میهن مارکت می توانید انواع اتو بخار های بدون سیم فیلیپس، که از بهترین اتو بخار های بدون سیم در بازار می باشند را مشاهده و برای خرید جهیزیه عروس انتخاب نمایید.
اتو بخار صنعتی
11. ظرفیت مخزن آب اتو بخار(Capacity): گنجایش اتو بخار جهیزیه عروس به میزان آب قابل نگهداری در اتو بخار بستگی دارد. با توجه به میزان گنجایش مخزن آب اتو بخار، مدت زمانی که می توان بطور مداوم عملیات اتوکشی را ادامه داد نیز افزایش می یابد. بالا بودن گنجایش مخزن اتو بخار مزیتی قابل توجه محسوب می شود. میزان ظرفیت مخزن آب در اتو بخار ها برحسب سی سی (CC) بیان می شود. نوعروس های عزیز برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت زنبیل یا برلیانت مراجعه فرمایید. 
اتو بخار فیلیپس
اتو بخار
12. چرخش 360 درجه سیم اتو بخار: قابلیت چرخش 360 درجه سیم اتو بخار مربوط به محل سری اتصال سیم برق و اتو بخار می باشد. با توجه به مطالب سایت آکا ایران قابلیت چرخش 360 درجه سیم اتو بخار بدین صورت نمایان می شود که سیم اتو بخار به آسانی قابل چرخش باشد و در زمان اتوکشی از پیچ خوردن سیم اتو بخار جلوگیری شود. همچنین می توانید در سایت جهازچین انواع اتو بخار با قابلیت چرخش 360 درجه سیم اتو بخار را مشاهده و در جهیزیه عروس استفاده نمایید.
اتو بخار ایستاده
13. سلف کلین (Self Clean) اتو بخار: ویژگی سلف کلین جهت جلوگیری از انباشته شدن رسوبات در منافذ بخار و تخلیه رسوبات باقیمانده در محفظه تولید بخار در اتو بخار می باشد. برای اطلاعات بیشتر در راستای خرید جهیزیه عروس می توانید به سایت خرید روز مراجعه فرمایید.
اتو بخار فیلیپس
14. بخاردهی به صورت عمودی (Vertical Steam) اتو بخار: قابلیت بخاردهی به صورت عمودی، امکان بخاردهی اتو بخار جهاز بر روی لباس هایی که از چوب لباسی آویزانند را فراهم می کند. در سایت دیجی کالا مدل هایی از اتو بخار تفال و اتو بخار فیلیپس دارای قابلیت بخاردهی به صورت عمودی موجود است و نوعروس های عزیز می توانند برای تهیه جهیزیه خود از آن استفاده کنند.
اتو بخار ایستاده
اتو بخار بوش
15. شوت بخار اتو بخار: برای اتوکشی بهتر، نیاز است مقدار خروجی اتو بخار یا شوت بخار اتو بخار جهیزیه عروس را در نظر گرفت، زیرا رابطه ای مستقیم با تعداد منافذ موجود در زیر اتو بخار دارد. بنابراین با توجه به سایت بانه دات کام هرچه تعداد شوت بخار و منافذ موجود در زیر اتو بخار بیشتر باشد، اتوکشی بهتری انجام می گیرد. عروس خانم های عزیز در خرید جهیزیه باید توجه داشته باشند که استاندارد موجود در تعداد شوت بخار اتو بخار از 90 تا 240 شوت تغییر میکند.
اتو بخار
16. دکمه‌ بخار اتو بخار: نوعروس های عزیز بهتر است از قرار گرفتن دکمه وصل و قطع بخار در زیر دسته و عایق مناسب برای عدم بیرون ریزی آب در حین حرکت اتو بخار جهاز  اطمینان حاصل کنید. در سایت جهازچین انواع اتو بخار دارای دکمه وصل و قطع بخار برای جهیزیه نوعروس ها موجود می باشد.
اتو بخار فیلیپس
اتو بخار تفال
17. خاموش کن اتوماتیک اتو بخار: وجود قابلیت خاموش کن اتوماتیک اتو بخار جهاز بسیار مهم بوده و از بروز حوادث احتمالی در صورت فراموشی خاموش کردن اتو بخار جلوگیری می کند. ویژگی خاموش کن اتوماتیک در اتو بخار جهاز در ابتدای شروع زندگی برای نوعروس های عزیز بسیار مهم است. برای اطلاعات بیشتر می توان به بازار اتو ایران مراجعه کرد. در سایت تهران کالا اتو بخار فیلیپس دارای قابلیت خاموش کن اتوماتیک اتو بخار موجود بوده و در خرید جهیزیه عروس می توانید از آن استفاده فرمایید.
اتو بخار بوش
18. وزن اتو بخار: اگر اتو بخار جهیزیه عروس وزنی بسیار سبک داشته باشد اتوکشی به خوبی صورت نخواهد گرفت و اگر اتو بخار جهیزیه عروس وزنی بسیار سنگین داشته باشد اتوکشی شما را به سرعت خسته خواهد کرد. بنابراین وزن ایده آل اتو بخار جهاز باید براساس قدرت بدنی اشخاص تعیین گردد. در سایت ایران جیب  به تفسیر اهمیت وزن اتو بخار و قیمت انواع مدل های اتو بخار فیلیپس، اتو بخار تفال، اتو بخار بوش و برخی برند های معتبر دیگر پرداخته شده است.
اتو بخار
19. برند و قیمت‌ اتو بخار: در هنگام خرید جهیزیه عروس توجه به برند های گارانتی دار و شناخته شده و همچنین کشور سازنده اتو بخار برای نوعروس های عزیز امری ضروری به حساب می آید. آلمان، فرانسه و اسپانیا از بهترین کشور های تولید کننده اتو بخار هستند. اتو بخار های چینی و ایرانی از 65 تا 170 هزار تومان و اتو بخار های اروپایی از 150 تا 700 هزار تومان به فروش می رسند. عروس خانم های عزیز برای خرید جهاز خود می توانند در سایت های کالا گرد  و جهازچین لیست بهترین برند ها و قیمت هر مدل را مشاهده نمایند.
اتو بخار مخزن دار
5
5 از 1 رای
جهازچین ، جهیزیه ، عروس ، راهنمای خرید ، اتوبخار ، اتو بخار

نظرات کاربران

فرم ارسال نظر

  • لطفا کد زیر را وارد کنید :
     

احتمالا مایل به بازدید از این صفحات نیز هستید

برای استفاده از این بخش ، باید عضو سایت شوید

مقالات مرتبط